کانتورینگ صورت

کانتورینگ چیست؟

کانتورینگ صورت به معنای زاویه سازی صورت از طریق روش‌ های مختلف از جراحی گرفته تا تزریق ژل، لیفت با نخ، تزریق چربی، تزریق بوتاکس و گریم است که به آن مادلینگ صورت هم می‌گویند؛ البته یکی از ساده‌ ترین روش‌ های کانتور، گریم کردن صورت با لوازم آرایشی مخصوص است که در این روش با استفاده از یک سری ترفندها به وسیله گریم، عیوب صورت را پنهان می کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی های این روش این است که می توانید قسمت هایی از چهره که تمایل به برجسته سازی آن دارید را با رنگ روشن هایلایت کنید.

تزریق ژل یا فیلر  در کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت در چند سال گذشته ، به ویژه در بستر اینترنت و وبسایت های فعال در زمینه جوانسازی پوست و زیبایی کاملاً محبوب و مشهور شده است. استفاده از آرایش به طور معمول شامل ایجاد رنگ تیره تر برای ایجاد  سایه ها و رنگ های روشن تر برای برجسته کردن ویژگی های صورت شماست. با این وجود ، بدون داشتن آرایش راحل هایی وجود دارد که  آرایش صورت خود را بهبود  بخشید. تزریق ژل یا فیلر  پوستی به شما امکان می دهد با مجسمه سازی و شکل دادن به قسمت های خاص صورت ، خطوط  برجسته ای  به صورت خود اضافه  کنید. که این عمل به کانتورینگ صورت معروف است.

 ژل تزریق یا فیلر چیست؟

تزریق فیلر از روش های زیبایی تصویب شده توسط FDA هستند. تزریق ژل  اولیه پوستی که از زیبایی شناسی پزشکی ابتدایی  استفاده می کنند ، جوودرم ، رادیسسه و رستیلان هستند. این ژل یا فیلر های تزریق  حاوی اسید هیالورونیک هستند که یک ماده طبیعی است که در بدن وجود دارد. به تسکین چین و چروک ، پر کردن گونه ها و گودی های روی پوست  کمک می کند. ژل های تزریق  کاملاً بی خطر هستند  و کلینک سیمارو با بهره گیری از یک تیم متخصص که مجوز انجام جوان سازی پوست با روش های مختلف را دارند اطمینان لازم را به شما در این زمینه می دهند. ماندگاری تزریق ژل  می توانند از ۶ ماه تا ۱ سال یا بیشتر طول بکشد. این یک روش آرایشی بدون جراحی  است که انجام آن کمتر از یک ساعت طول می کشد.

نحوه استفاده از تزریق ژل  در کانتورینگ صورت چگونه است؟

ناحیه میانی صورت مهمترین قسمت در هنگام شکل گیری صورت است و شکل گیری مناسب موجب می شود ، صورت صاف به نظر رسد. تمرکز روی گونه ها کمک می کند تا ویژگی های اطراف صورت بیشتر به نما بیاید. قرار دادن ژل های تزریق در پوست  در حین کانتورینگ صورت می تواند و زیبایی چشم را صورت منتقل کند. در صورت تزریق به گونه ها ، فیلر های  پوستی می توانند در حالی که  ژل را به دور دهان و چشم به گردش درآورند ، گونه ها را برجسته کنند.

فیلر های  پوستی همچین به از بین رفتن گودی های صورت می توانند کمک کنند. با افزایش سن ، چین و چروک ها در نتیجه از دست دادن وزن یا داشتن درصد چربی کم بدن می توانند ظاهر شوند. تزریق ژل میتواند موجب ترمیم بافت چربی  ازبین رفته زیر پوست باشد و در نتیجه ، برای داشتن ظاهری جوانان تر  ، قسمت های  ابرو و پیشانی را محکم می کند.

روش کانتورینگ صورت مانند چیست؟

اول از همه ، شما باید متخصصان کلینک سیمارو وقت ملاقات بگیریداین تعیین وقت به منظور مشاوره برای تعیین اینکه آیا شما برای انجام معالجه مناسب هستید یا خیر. ضروری است که هرگونه شرایط پزشکی و بیماری  در پرونده پزشکی خود دارید و یا اگر مصرف دارویی خاصی دارید را با پزشک خود صحبت کنید. این برقراری ارتباط با پزشک با شرایط موجود و مشاوره به  متخصص زیبایی درمانی شما کمک می کند تا بهترین روش برای جوانسازی پوست برگزینید.

پس از مشاوره ، شما برای تزریق ژل برای کانتورینگ صورت حضور پیدا خواهید کرد. در روز انجام کانتورینگ صورت  ، حداقل ۱۵ دقیقه زودتر اومدن ضروری است زیرا موجب کاهش استرس در شما می شود.  و همچنین وقتی زود می رسیدید ، زمان کافی برای پر کردن مدارک قبل از نوبت خود دارید. همچنین می توانید قبل از رویه یا شفاف سازی از هر جنبه سؤالاتی را که ممکن است دارید بپرسید.

بسته به میزان نیاز به صورت شما به این روش ، یک ساعت یا کمتر طول خواهد کشید. بعد کانتورینگ صورت توسظ تزریق ژل  ممکن است کبودی و تورم جزئی وجود داشته باشد که طی ۳-۴ روز از بین می رود.

باید و نباید های بعد از کانتورینگ صورت

شما نباید ۲۴ ساعت پس از انجام فرایند ،  صورت را ماساژ داده و یا به صورت خود فشار وارد کنید. همچنین باید چند روز پس از کانتورینگ صورت با ترزیق ژل در معرض مستقیم  آفتاب قرار نگیرید. اما بعد از مدت زمان بهبودی ، صورت شما دارای حواشی طبیعی به نظر می رسد و جوان تر و جداب تر  ظاهر خواهید شد. بهتر بعد از بهبودی کامل هر چند ماه یک بار با پزشک متخصص خود وقت ملاقات بگیرید

کلینک زیبایی و جوانسازی پوست سیمارو با سال ها تجربه در طیف وسیعی از روشهای آرایشی تجربه دارد. شما می توانید توضیحات مشتریان دیگر ما را بررسی کنیدو همچنین نمونه کارهای ما را در صفحه اینستاگرام ما ببینید. یا می توانید با ما تماس بگیرید و یک وقت  مشاوره بگیرید  تا ببینید آیا شما  مناسب برای کانتورینگ صورت هستید یا خیر. پس اول قدم را برای جوانسازی پوست خود بردارید و نگران های خود را با مشاوره از ما از بین ببرید.

سوالی دارید ؟ با من صحبت کنید
ارسال